Верифікований профіль
2
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
19
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні
Допоможу знайти та вигідно придбати або продати нерухомість

Продаж квартир (11)

  • Інсайт
    45 000 $
    1 250 $/м²

    Транспортна вул., 11/3

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Гречани ЖК Вишневий
    1 кімната
    36 / 14 / 11 м²
    поверх 10 з 10
    2023 рік побудови
    вчора
    1к Ближні Гречани ЖК Вишневий, зданий, 36кв.м, 10/10, встановлено електро котел (заведено 15квт), тепла підлога по всій квартирі, окрім кімнати, покладений кварц вініл, є вивід на кондиціонер. Можна під держ.програми
    Рієлтор
  • Інсайт
    110 000 $
    1 205 $/м²

    2-й Вінницький пров., 19

    2 кімнати
    91 / 57 / 19 м²
    поверх 9 з 9
    2018 рік побудови
    вчора
    2к + кухня студія Виставка Ранкове 9/9 91,2 м.кв. Простора квартира з сучасним якісним ремонтом. Дуже вдале планування: простора кухня-студія, лоджія з кімнати та кухні, дві гардеробні. Повністю укомплектована меблями та технікою: кондиціонер, датчики контролю температури, посудомийна машина, пральна машина, холодильник, телевізор. Встановлена система безперебійного живлення 5 кВт, колекторна розводка води. Тепла підлога в коридорі, ванній кімнаті та кухні.
    Рієлтор
  • Інсайт
    62 000 $
    1 000 $/м²

    Озерна вул., (Будинок 7)

    2 кімнати
    62 / 30 / 10 м²
    поверх 8 з 10
    вчора
    2к Виставка ЖК Едем, 2 секція ( здача весна 2026р) , 8/10, 62кв.м, стан від забудовника: котел, розводка електрики, штукатурка основних стін, якісні вхідні двері. Східна строна, простора лоджія з кухні, в усій квартирі напівпанорамні вікна. Будинок бізнес класу, є власне озеро, озеленений двір, планується багаторівневий паркінг, спортивні майданчики. Діє переуступка
    Рієлтор
  • Інсайт
    87 000 $
    1 176 $/м²

    Героїв Маріуполя пров. (Гагаріна), 37/2

    2 кімнати
    74 / 40 / 14 м²
    поверх 3 з 5
    2016 рік побудови
    вчора
    Продаж 2-кімнатної квартири м. Хмельницький 📍 у центрі пров. Героїв Маріуполя 🏢 Поверх 3 з 5 📐 Площа 74 м² ✨ Переваги квартири: 🔥 Індивідуальне опалення ♨️ Тепла підлога (коридор, кухня, санвузол) 🛋 Меблі та техніка залишаються — можна одразу заїжджати 🌅 Два балкони— більше простору та світла 🌳 Спокійний район, зручне розташування в центрі міста. Чудовий варіант для комфортного проживання або інвестиції 💼 📞 Усі деталі за телефоном, Viber / Telegram: [телефон приховано]— Ірина 🏠 АН «Інсайт» 💼
    Рієлтор
  • Інсайт
    67 000 $
    1 301 $/м²

    Січових стрільців вул., (Будинок 3)

    1 кімната
    52 / 15 / 17 м²
    поверх 6 з 9
    2025 рік побудови
    вчора
    🏙 Продаж просторої 1-кімнатної квартири 📍 м. Хмельницький, район Озерна, ЖК Avila City ✨ Велика площа — 51,5 м² 🔹 Поверх: 6 з 10 🔹 Сучасний ремонт — квартира готова до проживання 🔹 Індивідуальне опалення 🔥 🔹 Двоконтурний котел 🔹 Тепла підлога для комфортного проживання 🔹 Облаштований санвузол 🚿 ☀️ Квартира дуже світла, 🪟 Вікна виходять у двір — тихо та затишно. 🌿 Спокійний та комфортний район для проживання. 📞 Усі деталі за телефоном, Viber / Telegram: [телефон приховано]— Ірина 🏠 АН «Інсайт» 💼
    Рієлтор
  • Інсайт
    16 000 $
    428 $/м²

    Заводська, 1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    1 кімната
    37.4 / 20.4 / 6.7 м²
    поверх 8 з 9
    вчора
    1к ст. Богданівці 8/9 37,4м.кв., індивідуальне опалення, бойлер на 100л., потребує косметичного ремонту Вікна металопластикові До Хмельницького їхати 15хв
    Рієлтор
  • Інсайт
    55 000 $
    894 $/м²

    Степана Бандери вул., 49/2

    БЕЗ КОМІСІЇ Заріччя
    2 кімнати
    62 / 32 / 11 м²
    поверх 5 з 6
    вчора
    🏡 Продаж 2-кімнатної квартири на Виставці! 📍 вул. Степана Бандери (орієнтир — костел ⛪) 🔹 Площа: 61,5 м² 🔹 Поверх: 5/6 (без ліфта) 🔥 Індивідуальне опалення 🔧 Розпочато ремонт (будматеріали залишаються) 💡 Зроблено розведення електрики по всій квартирі 📍Є лоджія і балкон 📲 [телефон приховано]— Ірина, АН «Інсайт» Чудовий варіант для життя або інвестиції 💼✨ Можна під держ.програми (ваучер, євідновлення)
    Рієлтор
  • Інсайт
    53 000 $
    870 $/м²

    Миколи Мазура вул. (Щербакова), (Будинок 1)

    2 кімнати
    61 / 30 / 16 м²
    поверх 2 з 9
    вчора
    Продаж 2-кімнатної квартири у м. Хмельницький (р-н Виставка) 📍 ЖК Авіла Ленд 📐 Площа: 61 м² 🏢 Поверх: 2/10 ✨ Характеристики: 🔹 Стан від забудовника 🔹 Двохконтурний котел 🔥 🔹 Якісні вхідні двері 🚪 🔹 Лічильники на всі комунікації 💧⚡️ 🏠 Планування: ✔️ Двостороння квартира ✔️ Вдале планування ✔️ Гарний вигляд з вікон 🌇 📅 Здача будинку: 2026 рік 📑 Діє переуступка 📲 Усі деталі за телефоном, Viber, Telegram Ірина, АН “Інсайт” 📞 [телефон приховано]
    Рієлтор
  • Інсайт
    43 000 $
    982 $/м²

    Гетьманська вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Перший Парковий ЖК AVILA CITY
    1 кімната
    44 / 24 / 11 м²
    поверх 9 з 9
    2025 рік побудови
    вчора
    🌆Продаж 1-кімнатної квартири в новобудові (р-н Озерна, Avila City) 📐 Площа: 43,8 м² 🏗 Стан: від забудовника — ідеально для ремонту під себе 🔹 Двоконтурний котел 🔥 🔹 Якісні вхідні двері 🚪 🔹 Лічильники на всі комунікації 💧⚡ 🔹 Усі комунікації підключені ✅ 💡 Чудовий варіант як для проживання, так і для інвестиції 📌 Підходить під державні програми 📞 Телефон / Viber / Telegram: [телефон приховано] 👩‍💼 Ірина, АН “Інсайт”
    Рієлтор
  • Інсайт
    84 000 $
    1 117 $/м²

    Максима Залізняка вул., 1в

    БЕЗ КОМІСІЇ Озерна ЖК Lakeberry
    2 кімнати
    75 / 36 / 15 м²
    поверх 4 з 10
    2022 рік побудови
    вчора
    ✨ Продаж 2-кімнатної квартири ✨ 📍 м. Хмельницький, район Озерна 🏢 ЖК «Lakebbery» 🔹 Зручний 4 поверх 🔹 Площа — 75 м² 🔹 Забудовник ДІТА ✅ Зроблена стяжка у двох кімнатах ✅ Встановлений новий газовий котел Vaillant 🔥 ✅ Квартира двостороння ✅ Два санвузли і два балкони ✅ Простора та затишна квартира з гарним плануванням ‼️Мінімальне переоформлення‼️ За додаткову плату на поверсі є комірка з ремонтом
    Рієлтор
  • Інсайт
    53 000 $
    1 186 $/м²

    Миру просп., 76/2

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Виставка
    2 кімнати
    45 / 27 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    2 міс. тому
    2к Виставка Проспект Миру 76/2 5/5, 44,7 м.кв., не кутова, окремі кімнати, вікна м/п, балкон засклений, капітальний ремонт. Замінена сантехніка, проводка. Тепла підлога у санвузлі. Стіна між кухнею і кімнатою з електро підігрівом. Залишається все, що на фото. Можна під держ. програми. Переоформлення 2%
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.