Верифицированный профиль
2
Года опыта
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
20
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня
Допоможу знайти та вигідно придбати або продати нерухомість

Продажа квартир (11)

  • Інсайт
    45 000 $
    1 250 $/м²

    Транспортная ул., 11/3

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Гречаны ЖК Вишневый
    1 комната
    36 / 14 / 11 м²
    этаж 10 из 10
    2023 год постройки
    2 дня назад
    1к Ближні Гречани ЖК Вишневий, зданий, 36кв.м, 10/10, встановлено електро котел (заведено 15квт), тепла підлога по всій квартирі, окрім кімнати, покладений кварц вініл, є вивід на кондиціонер. Можна під держ.програми
    Риелтор
  • Інсайт
    110 000 $
    1 205 $/м²

    Винницкий 2-й пер., 19

    2 комнаты
    91 / 57 / 19 м²
    этаж 9 из 9
    2018 год постройки
    2 дня назад
    2к + кухня студія Виставка Ранкове 9/9 91,2 м.кв. Простора квартира з сучасним якісним ремонтом. Дуже вдале планування: простора кухня-студія, лоджія з кімнати та кухні, дві гардеробні. Повністю укомплектована меблями та технікою: кондиціонер, датчики контролю температури, посудомийна машина, пральна машина, холодильник, телевізор. Встановлена система безперебійного живлення 5 кВт, колекторна розводка води. Тепла підлога в коридорі, ванній кімнаті та кухні.
    Риелтор
  • Інсайт
    62 000 $
    1 000 $/м²

    Озёрная ул., (Будинок 7)

    2 комнаты
    62 / 30 / 10 м²
    этаж 8 из 10
    2 дня назад
    2к Виставка ЖК Едем, 2 секція ( здача весна 2026р) , 8/10, 62кв.м, стан від забудовника: котел, розводка електрики, штукатурка основних стін, якісні вхідні двері. Східна строна, простора лоджія з кухні, в усій квартирі напівпанорамні вікна. Будинок бізнес класу, є власне озеро, озеленений двір, планується багаторівневий паркінг, спортивні майданчики. Діє переуступка
    Риелтор
  • Інсайт
    87 000 $
    1 176 $/м²

    пер. (Гагарина), 37/2

    2 комнаты
    74 / 40 / 14 м²
    этаж 3 из 5
    2016 год постройки
    2 дня назад
    Продаж 2-кімнатної квартири м. Хмельницький 📍 у центрі пров. Героїв Маріуполя 🏢 Поверх 3 з 5 📐 Площа 74 м² ✨ Переваги квартири: 🔥 Індивідуальне опалення ♨️ Тепла підлога (коридор, кухня, санвузол) 🛋 Меблі та техніка залишаються — можна одразу заїжджати 🌅 Два балкони— більше простору та світла 🌳 Спокійний район, зручне розташування в центрі міста. Чудовий варіант для комфортного проживання або інвестиції 💼 📞 Усі деталі за телефоном, Viber / Telegram: [телефон скрыт]— Ірина 🏠 АН «Інсайт» 💼
    Риелтор
  • Інсайт
    67 000 $
    1 301 $/м²

    Січових стрільців ул., (Будинок 3)

    1 комната
    52 / 15 / 17 м²
    этаж 6 из 9
    2025 год постройки
    2 дня назад
    🏙 Продаж просторої 1-кімнатної квартири 📍 м. Хмельницький, район Озерна, ЖК Avila City ✨ Велика площа — 51,5 м² 🔹 Поверх: 6 з 10 🔹 Сучасний ремонт — квартира готова до проживання 🔹 Індивідуальне опалення 🔥 🔹 Двоконтурний котел 🔹 Тепла підлога для комфортного проживання 🔹 Облаштований санвузол 🚿 ☀️ Квартира дуже світла, 🪟 Вікна виходять у двір — тихо та затишно. 🌿 Спокійний та комфортний район для проживання. 📞 Усі деталі за телефоном, Viber / Telegram: [телефон скрыт]— Ірина 🏠 АН «Інсайт» 💼
    Риелтор
  • Інсайт
    16 000 $
    428 $/м²

    Заводська, 1

    БЕЗ КОМИССИИ
    1 комната
    37 / 20 / 7 м²
    этаж 8 из 9
    2 дня назад
    1к ст. Богданівці 8/9 37,4м.кв., індивідуальне опалення, бойлер на 100л., потребує косметичного ремонту Вікна металопластикові До Хмельницького їхати 15хв
    Риелтор
  • Інсайт
    55 000 $
    894 $/м²

    Степана Бандери ул., 49/2

    БЕЗ КОМИССИИ Заречье
    2 комнаты
    62 / 32 / 11 м²
    этаж 5 из 6
    2 дня назад
    🏡 Продаж 2-кімнатної квартири на Виставці! 📍 вул. Степана Бандери (орієнтир — костел ⛪) 🔹 Площа: 61,5 м² 🔹 Поверх: 5/6 (без ліфта) 🔥 Індивідуальне опалення 🔧 Розпочато ремонт (будматеріали залишаються) 💡 Зроблено розведення електрики по всій квартирі 📍Є лоджія і балкон 📲 [телефон скрыт]— Ірина, АН «Інсайт» Чудовий варіант для життя або інвестиції 💼✨ Можна під держ.програми (ваучер, євідновлення)
    Риелтор
  • Інсайт
    53 000 $
    870 $/м²

    Мазура Николая ул. (Щербакова), (Будинок 1)

    БЕЗ КОМИССИИ Заречье ЖК Avila Land
    2 комнаты
    61 / 30 / 16 м²
    этаж 2 из 9
    2 дня назад
    Продаж 2-кімнатної квартири у м. Хмельницький (р-н Виставка) 📍 ЖК Авіла Ленд 📐 Площа: 61 м² 🏢 Поверх: 2/10 ✨ Характеристики: 🔹 Стан від забудовника 🔹 Двохконтурний котел 🔥 🔹 Якісні вхідні двері 🚪 🔹 Лічильники на всі комунікації 💧⚡️ 🏠 Планування: ✔️ Двостороння квартира ✔️ Вдале планування ✔️ Гарний вигляд з вікон 🌇 📅 Здача будинку: 2026 рік 📑 Діє переуступка 📲 Усі деталі за телефоном, Viber, Telegram Ірина, АН “Інсайт” 📞 [телефон скрыт]
    Риелтор
  • Інсайт
    43 000 $
    982 $/м²

    Гетманская ул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Первый Парковый ЖК AVILA CITY
    1 комната
    44 / 24 / 11 м²
    этаж 9 из 9
    2025 год постройки
    2 дня назад
    🌆Продаж 1-кімнатної квартири в новобудові (р-н Озерна, Avila City) 📐 Площа: 43,8 м² 🏗 Стан: від забудовника — ідеально для ремонту під себе 🔹 Двоконтурний котел 🔥 🔹 Якісні вхідні двері 🚪 🔹 Лічильники на всі комунікації 💧⚡ 🔹 Усі комунікації підключені ✅ 💡 Чудовий варіант як для проживання, так і для інвестиції 📌 Підходить під державні програми 📞 Телефон / Viber / Telegram: [телефон скрыт] 👩‍💼 Ірина, АН “Інсайт”
    Риелтор
  • Інсайт
    84 000 $
    1 117 $/м²

    Железняка ул., 1в

    БЕЗ КОМИССИИ Озерная ЖК Lakeberry
    2 комнаты
    75 / 36 / 15 м²
    этаж 4 из 10
    2022 год постройки
    2 дня назад
    ✨ Продаж 2-кімнатної квартири ✨ 📍 м. Хмельницький, район Озерна 🏢 ЖК «Lakebbery» 🔹 Зручний 4 поверх 🔹 Площа — 75 м² 🔹 Забудовник ДІТА ✅ Зроблена стяжка у двох кімнатах ✅ Встановлений новий газовий котел Vaillant 🔥 ✅ Квартира двостороння ✅ Два санвузли і два балкони ✅ Простора та затишна квартира з гарним плануванням ‼️Мінімальне переоформлення‼️ За додаткову плату на поверсі є комірка з ремонтом
    Риелтор
  • Інсайт
    53 000 $
    1 186 $/м²

    Миру просп., 76/2

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Выставка
    2 комнаты
    45 / 27 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    2 мес. назад
    2к Виставка Проспект Миру 76/2 5/5, 44,7 м.кв., не кутова, окремі кімнати, вікна м/п, балкон засклений, капітальний ремонт. Замінена сантехніка, проводка. Тепла підлога у санвузлі. Стіна між кухнею і кімнатою з електро підігрівом. Залишається все, що на фото. Можна під держ. програми. Переоформлення 2%
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.